تاریخچه تفال

هفتاد سال پیش وقتی مارک گری گور اولین ظرف نچسب را به بازار عرضه کرد، باور داشت که دیری نمی پاید تا ظروف تفال جزیی جدا ناشدنی از هر آشپزخانه ای می گردد. در تولید ظروف آشپزخانه و لوازم منزل تفال، خلاقیت حرف اول را می زند. هنگامی که این نوآوری در جهت برطرف ساختن نیاز های مشتریان قرار می گیرند کالاهای متنوع و زیبا تولید می گردد.

گروه تفال آنلاین

گروه تفال آنلاین چندین سال است فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات تفال فرانسه اصل با هدف مشتری ‌مداری و ارائه بهترین محصولات آغاز نموده است. همچنین سعی کرده ایم تا جدیدترین لوازم خانگی و آشپزخانه شرکت تفال را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم نقش کوچکی در این اتفاق بزرگ ایفا کنیم.

تیم تحقیق و توسعه تفال همواره آخرین اخبار فناوری و انتظارات مشتریان را رصد می کنند و برای نیاز های آنها راه حل های خلاقانه ارائه می دهند. فرقی نمی کند که شما یک آشپز حرفه ای باشید و یا کسی که برای اولین بار قصد آشپزی دارد، تفال وسایل و ظروف مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

 

فروشگاه های اینترنتی و حضوری تفال

پرفروش ترین فروشگاه اینترنتی و حضوری نمایندگی تفال می باشد که شامل دو فروشگاه واقع در مرکز خرید پالادیوم و بازار بزرگ تهران  می باشد . همچنین این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت و مرکز توسعه وزارت الکترونیکی میباشد که خریدی مطمئن را برای مشتریان تضمین میکند و در تمامی صفحات سایت قابل مشاهده است .